Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Župan Dobroslavić obišao Centar za obuku operativnih snaga civilne zaštite u Kuli Norinskoj

Župan Nikola Dobroslavić sa suradnicima obišao je Centar za obuku operativnih snaga civilne zaštite u Kuli Norinskoj čije je potpuno opremanje nedavno završeno.

Podsjetimo, Centar je realiziran iz projekta FIRESPILL te je vrijedan više od milijun eura, a svečano je otvoren u prosincu prošle godine. U sklopu projekta nabavljena je i vrijedna računalna, tehnička i druga oprema namijenjena snagama civilne zaštite vrijedna više od 110 tisuća eura.

Projektne aktivnosti sufinanciraju se sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj, putem programa prekogranične suradnje Interreg Italija-Hrvatska, u 85 postotnom iznosu, dok ostatak od 15 posto osiguravaju projektni partneri vlastitim sredstvima.

Foto galerija: