Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Župan Dobroslavić i zamjenik Cebalo na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Dubrovnika

Svečana sjednica Gradskog vijeća Grada Dubrovnika uz Dan Grada i Festu svetog Vlaha tradicionalno je održana na Kandeloru u Kazalištu Marina Držića. Sjednici su nazočili I župan Nikola Dobroslavić i zamjenik župana Joško Cebalo.

Sjednicu je otvorio predsjednik Gradskog vijeća Grada Dubrovnika Marko Potrebica.

Nakon prikazivanja filma „Od Feste do Feste“ s pregledom gradskih projekata realiziranih u vremenu od prethodne Feste i Dana Grada, gradonačelnik Mato Franković održao je tradicionalni govor kojim se osvrnuo na proteklo jednogodišnje razdoblje.

Prigodne govore održali su i župan Nikola Dobroslavić, izaslanik predsjednika Vlade potpredsjednik Vlade i ministar prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine Branko Bačić, izaslanik predsjednika Hrvatskog sabora i saborski zastupnik Andro Krstulović Opara te predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović.

Ovom prigodom tradicionalno su dodijeljena i javna priznanja ovogodišnjim laureatima.