Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

TAKE IT SLOW

Naziv projekta: Životni stil na Jadranu kao inspiracija za održivi razvoj

Akronim: TAKE IT SLOW

Program: Program prekogranične suradnje Italija – Hrvatska 2014. – 2020.

Trajanje projekta: 1/6/ 2020. – 31/12/ 2022.

Proračun: 28.235.217,83 HRK

Nositelj projekta: Dubrovačko-neretvanska županija

Projektni partneri: Javna ustanova RERA S.D. za koordinaciju i razvoj Splitsko-dalmatinske županijeJavna ustanova Razvojna agencija Šibensko-kninske županijeSveučilište u ZadruIstarska županijaPROMOTURISMOFVGRegija Veneto – Odjel za turizamRazvojna agencija Regije MarcheRegija MoliseJavni teatar Apulije – Regionalni konzorcij za umjetnost i kulturu

Asimilirani partneri: Regija Emilia RomagnaRegija Abruzzo  

Pridruženi partner: Regija Apulija 

Više informacija o projektu – Dunea