Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pročelnica Marević na svečanoj skupštini povodom stote obljetnice osnutka Veslačkog kluba Neptun

Pročelnica Upravnog odjela za poslove Župana i Županijske skupštine Žaklina Marević nazočila je svečanoj skupštini Veslačkog kluba Neptun održanoj povodom stote obljetnice ovog dubrovačkog sportskog kolektiva.

Prigodnim govorima okupljenima su se obratili i predsjednik kluba Marko Potrebica,  predsjednik Veslačkog saveza Dalmacije Nikša Skelin, počasni predsjednik Veslačkog saveza Dalmacije i predstavnik Hrvatskog veslačkog saveza Juraj Gamulin te gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković.

Na svečanosti je prikazan dokumentarni film o povijesti VK Neptun, predstavljena je monografija „VK Neptun 1923-2023“ autora Suada Ahmetovića i sadašnjeg tajnika Kluba Mara Kapovića te su dodijeljene prigodne zahvalnice.