Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Održana svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Župa Dubrovačka

Župan Nikola DObroslavić i zamjenik župana Joško Cebalo nazočili su svečanoj sjednici Općinskog vijeća povodom Dana Općine i 32. obljetnice oslobođenja Župe Dubrovačke.

U svom govoru župan Dobroslavić pohvalio je brojne projekte i dobar rad vodstva općine.

„Župa je izvanredno organizirana općina i nadam se da će takva biti i u budućnosti. Drago mi je da Općina okrenuta mladima i da se radi sve što može kako bi im se osigurali dobri uvjeti“, poručio je župan.

Okupljene su pozdravili i predsjednik Općinskog vijeća Marko Kriste, načelnik Općine Župa Dubrovačka Silvio Nardelli, načelnik Općine Konavle i predsjednik Hrvatske zajednice Općina Božo Lasić, zamjenica gradonačelnika Dubrovnika Jelka Tepšić te potpredsjednik Vlade i ministar prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine Branko Bačić.

Ovogodišnji dobitnik priznanja Općine Župa Dubrovačka je Petar Srijemsi, i to za očuvanje tradicije i promociju djelovanja Kulturno umjetničkog društva „Marko Marojica”.