Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za subvencionirano korištenje dva poslovna prostora u Poduzetničkom inkubatoru Dubrovnik

Centar za poduzetništvo d.o.o. objavio je Javni poziv za subvencionirano korištenje dva poslovna prostora u Poduzetničkom inkubatoru Dubrovnik, površine 12,59 m² i  20,27 m² .

Pozivaju se zainteresirani poduzetnici početnici koji posluju do 3 godine, a kojima je potreban poslovni prostor da se prijave i ostvare pravo na subvencioniranu cijenu najma prostora te stručnu i savjetodavnu pomoć u poduzetničkom inkubatoru. Subvencija u prvoj godini inkubacije iznosi 70 posto komercijalne cijene, u drugoj godini 50 posto te u trećoj godini inkubacije subvencija iznosi 30 posto komercijalne cijene.

Javni poziv nalazi se na web stranici Poduzetničkog inkubatora Dubrovnik (https://www.poduzetnicki-inkubator-dnz.hr/dubrovnik/dokumentacija), a za detaljnije informacije možete se obratiti Centru za poduzetništvo d.o.o. na telefon 418-401 ili putem maila czp@czp.hr.