Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Župan Dobroslavić uručio nagrade učenicima i mentorima za osvojena prva tri mjesta na državnim natjecanjima iz znanja i sporta

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Jelena Dadić Račić uručili su, na prigodnoj svečanosti u Velikoj vijećnici u Dubrovniku, nagrade učenicima i mentorima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima iz znanja.

Učenici škola s područja Dubrovačko-neretvanske županije su osvojili ukupno 39 odličja na državnoj razini.

Župan Dobroslavić čestitao je svim učenicimantorima.

‘Čestitam svima vama, kao i vašim mentorima, ali i obiteljima. Ovo su zaista veliki uspjesi i pravo je zadovoljstvo što iz godine u godinu postižete vrijedne rezultate i činite nas ponosnima’ poručio je župan.

Nakon toga, uslijedila je prigodna svečanost za školska sportska društva koja su na državnim natjecanjima osvojila jedno od tri prva mjesta.

Učenici su osvojili dva prva, dva druga i četiri treća mjesta na državnim natjecanjima.