Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Župan Dobroslavić s pročelnicom Popović obišao novouređene prostorije Ljekarne Dubrovnik

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, obitelj i branitelje Đurđica Popović obišli su danas novouređene uredske prostore Zdravstvene ustanove Ljekarna Dubrovnik na adresi Obala Ivana Pavla II 7.

Riječ je o investiciji vrijednoj oko 30 tisuća eura koja se realizirala kroz nekoliko godina sukladno financijskim mogućnostima ustanove, a koja je uvelike doprinijela kvaliteti radnih uvjeta zaposlenih u ovoj zdravstvenoj ustanovi.

‘Ja vam čestitam na dobrom radu i vjerujem i kako će ovaj projekt doprinijeti njegovoj kvaliteti. Zaista obje ljekarne kojima smo osnivač dobro obavljaju svoj posao i želim da tako nastavite i dalje. Naravno, Županija kao vaš osnivač, uvijek je tu za vas i stoji vam na raspolaganju’, poručio je župan.