Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zlatni vaterpolisti održali motivacijsko predavanje učenicima osnovnih škola s područja DNŽ

U organizaciji Upravnog odjela za zdravstvo, obitelj i branitelje u amfitetatru Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku zlatni vaterpolisti i igrači VK Jug Marko Žuvela, Rino Burić, Filip Kržić i Franko Lazić održali su motivacijsko predavanje učenicima osnovnih škola s područja Dubrovačko-neretvanske županije.

Na početku samog događanja, okupljene je, u ime Županije, pozdravila pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, obitelj i branitelje Đurđica Popović koja je izrazila zadovoljstvo velikim brojem okupljenih učenika te zahvalila zlatnim vaterpolistima koji su se odazvali kako bi njihovi uspjesi bili motivacija mladima.

Samo predavanje bilo je koncipirano kao dijalog uspješnih sportaša s učenicima.

U današnjem događanju sudjelovali su učenici iz OŠ Cavtat, OŠ Ston, OŠ Kuna, OŠ Primorje, OŠ Janjina, OŠ Vladimira Nazora iz Ploča i OŠ Mljet.