Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Veleposlanik Austrije Wuketich na prijemu u palači Ranjina

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Jelena Dadić Račić primili su u palači Ranjina veleposlanika Republike Austrije u Republici Hrvatskoj Josefa Markusa Wuketicha te direktoricu Austrijskog kulturnog foruma Zagreb Marinu Chrystoph i predsjednicu Hrvatsko-austrijskog društva Dubrovnik Branku Martinović Vuković.

Glavna tema današnjeg sastanka bila je 25. obljetnica djelovanja navedenog društva, kao i dosadašnje aktivnosti koje je društvo provelo.

Istaknuto je kako će se dobra suradnja s Dubrovačko-neretvanskom županijom nastaviti i dalje, a veleposlanik Wuketich naglasio je i brojna polja na kojima se manifestira dobra suradnja Hrvatske i Austrije.

Župan Dobroslavić čestitao je Hrvatsko-austrijskom društvu u predsjednici Martinović-Vuković na uspješnom djelovanju te naglasio kako će županija i dalje podupirati njihove brojne projekte.