Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Regionalni info dan u sklopu projekta dRural

Pozivamo  sve zainteresirane da nam se pridruže na Regionalnom info danu u sklopu projekta dRural koji će se održati 21. svibnja 2024. godine u Galeriji gradskog kulturnog središta Metković ( Stjepana Radića 1 ) s početkom u 9:00 sati.

Projekt dRural ima za cilj isporučiti široki spektar usluga, povećati gospodarski rast te poboljšati kvalitetu života stanovnika ruralnih područja.

Četiri hrvatska partnera dRurala ovaj će dan predstaviti svoje usluge koje će biti dostupne zainteresiranoj javnosti.

Grad Metković će prezentirati svoj servis Organizacija transporta ljudi, Dom zdravlja Metković Holistički sustav rezerviranja zdravstvenih usluga, Tera Tehnopolis d.o.o. Transport dobara te Dubrovačko – neretvanska županija Sustav detektiranja gužvi .

Partneri će predstaviti i sve svoje projektne aktivnosti koje su do sada uspješno odrađene.

Ukupna vrijednost projekta dRural je 15.296.927,50 EUR, dok je vrijeme trajanja projekta 42 mjeseca.

Molimo sve zainteresirane da se prijave na događaj slanjem e-maila na: niko.bojbasa@metkovic.hr.