Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pročelnica Dadić Račić obišla odgojno-obrazovne srednjoškolske ustanove u Dubrovniku

Pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Jelena Dadić Račić sa suradnicama posjetila je odgojno-obrazovne srednjoškolske ustanove kojima je osnivač Dubrovačko-neretvanska županija, a koje se nalaze na području grada Dubrovnika i to: Muški učenički dom Dubrovnik, Pomorsko-tehničku školu Dubrovnik, Ekonomsku i trgovačku školu, Medicinsku školu, te Umjetničku školu Luke Sorkočevića.

S ravnateljicama i ravnateljima te stručnim osobljem ustanova razgovaralo se o stukturi upisa u prve razrede srednjih škola u predstojećoj 2024./2025. školskoj godini, kontinuiranom tekućem i investicijskom održavanju za koje je nadležan osnivač te budućim značajnim ulaganjima u navedene ustanove.