Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Predsjednica ŽS Terezina Orlić primila delegaciju NATO-a u Dubrovniku

U posjetu Dubrovniku jučer je boravila delegacija Pododbora za transatlantsku obranu i sigurnosnu suradnju Parlamentarne skupštine NATO-a, a u ime Dubrovačko-neretvanske županije članove delagacije je pozdravila predsjednica Županijske skupštine Terezina Orlić.

Parlamentarnu skupštinu NATO-a činilo je 20-ak delegata iz parlamenata država članica NATO-a kao i država koje su u procesu pridruživanju savezu, a u Hrvatskoj su boravili nekoliko dana.

Među ostalim posjetili su Vojno učilište dr. Franjo Tuđman, sudjelovali na svečanosti prigodom 15. obljetnice pristupanja RH NATO savezu, posjetili vojarnu „Sveto Letica- Barba“ u Splitu kao i zrakoplovnu bazu HRZ u Divuljama.