Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Potpredsjednik Vlade RH Branko Bačić Samostanu sestara dominikanki sv. Anđela čuvara uručio ugovor vrijedan 50 tisuća eura za sustav grijanja

Potpredsjednik Vlade RH i ministar prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine Branko Bačić uručio je u četvrtak u Korčuli Samostanu sestara dominikanki sv. Anđela čuvara ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt sustava grijanja.

Riječ je o ugovoru kojim Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU dodjeljuje 50 tisuća eura za tu namjenu, a svečanosti su nazočili i župan Nikola Dobroslavić sa zamjenikom Joškom Cebalom, ravnateljica DUNEA-e Melanija Milić kao i pročelnica UO za poslove župana i Županijske skupštine Žaklina Marević.

Inače, Dubrovačko-neretvanska županija ovom je Samostanu prošle godine osigurala osam tisuća eura za potrebe sanacije krovišta.