Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Održana završna konferencija projekta Uspostava regionalnog centra kompetentnosti Dubrovnik

U hotelu Valamar Argosy održana je završna konferencija projekta Uspostava regionalnog centra kompetentnosti Dubrovnik.

Prvog dana konferencije održano je učeničko natjecanje u kuhanju Kup sv. Vlaha (Black Box), dok je drugi dan na konferenciji predstavljen pregled aktivnosti i postignuća koji su ostvareni kroz trogodišnji projekt Uspostava Regionalnog centra kompetentnosti Dubrovnik koji je financiran iz Europskog socijalnog fonda.

Okupljene je pozdravio i župan Nikola Dobroslavić koji je naglasio da je Dubrovnik bio i biti će destinacija izvrsnosti i da u tome treba uvijek napredovati što jedino možemo postići kvalitetnim obrazovanjem stručnih kadrova.

Sve prisutne pozdravili su i ravnatelj Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik Antun Perušina, predsjednik Gradskog vijeća Grada Dubrovnika Marko Potrebica te državni tajnik u Ministarstvu turizma i sporta Tonči Glavina.