Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Edukacija u Metkoviću: Kako uspješno primjenjivati GDPR u poslovanju?

Centar za poduzetništvo u suradnji s Udruženjem obrtnika Metković organizira besplatnu edukaciju na temu „Kako uspješno primjenjivati GDPR u poslovanju?“

GDPR uredba je na snazi od 2016., a zakonska obveza usklađivanja vrijedila je do 25. svibnja 2018. Pet godina nakon, nije bilo značajnih promjena, ali je važno ponoviti što morate znati o GDPR-u i kako ga pravilno provoditi.

Poduzetnik ste koji u svom poslovanju prikuplja, obrađuje i koristi osobne podatke zaposlenika, kupaca, partnera, dobavljača? U tom slučaju ste i obveznik ove uredbe. Ova je edukacija namijenjena upravo vama i cilj je da dobijete sve potrebne informacije o svojim obvezama, ali i pravima.

Edukacija će odgovoriti na pitanje što je GDPR (General Data Protection Regulation), kako uskladiti svoje poslovanje s uvjetima za obradu, pohranu i prijenos osobnih podataka, kako sa sigurnošću znati jeste li obveznik ove uredbe te kako provesti pravilnu reviziju.

Mjesto održavanja: Učilište Mijoč, Kralja Zvonimira 5, Metković

Datum održavanja: 16.06.2023. u 10.00 sati

Predviđeno vrijeme trajanja: 3 sata

Edukaciju će voditi dr. sc. Marko Rašica koji već dvadeset godina savjetuje i vodi postupke u različitim granama prava za ugledne međunarodne i domaće klijente. Zastupnik je za žigove, industrijski dizajn, oznake zemljopisnog podrijetla i oznake izvornosti proizvoda i usluga, te topografiju poluvodičkih proizvoda te certificirani i registrirani izmiritelj u registru izmiritelja pri Ministarstvu pravosuđa Republike Hrvatske, a 2020. godine dobio je i nagradu za najuspješnijeg odvjetnika u medijaciji od Hrvatske udruge za mirenje.

Broj polaznika je ograničen, a za sudjelovanje se možete prijaviti putem:

  • – poveznice: https://forms.gle/Ej4ttj6K1tF9ePX1A
  • – maila: czp@czp.hr
  • – telefona: 020/418-401

Radionica je financirana iz Javnog poziva za podnošenje prijava za sudjelovanje u postupku testiranja standardiziranih usluga za poduzetnika i certificiranja postupka pružanja standardiziranih usluga u okviru projekta „Razvoj mreže PPI“ putem HAMAG BICRO-a – Faza 2“.