Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ČETRNAESTU GODINU ZAREDOM Dubrovačko-neretvanska županija donira deset tona mandarina Vukovarsko-srijemskoj županiji

Dubrovačko-neretvanska županija uputila je kamion s 10 tona mandarina prijateljskoj Vukovarsko-srijemskoj županiji koji je danas krenuo iz Opuzena prema Vukovaru.

‘S velikim smo zadovoljstvom ponovno u Vukovarsko-srijemskoj županiji, a posebno kada je riječ o ovoj tradiciji poklona mandarina. Na poklon nosimo deset tona mandarina kao znak prijateljstva i partnerstva između dvije županije koja proistječe iz vremena Domovinskog rata kada smo dijelili sličnu sudbinu trpeći napade agresora. No, suradnja ne ostaje samo na gestama’, kazao je župan Dobroslavić.

Mandarine u Vukovar stižu u ponedjeljak u prijepodnevnim satima.