Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Atašei za gospodarstvo stranih veleposlanstava u Hrvatskoj posjetili Dubrovačko-neretvansku županiju

Župan Nikola Dobroslavić primio je grupu diplomatskih predstavnika stranih veleposlanstava u Hrvatskoj koju su činili atašei za gospodarstvo.

Tom prilikom prezentirao im je tekuće projekte, potencijale, mogućnosti i razvojne planove županije. Dubrovačko-neretvanska županija organizirala je ovaj dvodnevni studijski posjet u suradnji s Ministarstvom vanjskih i europskih poslova Republike Hrvatske i Regionalnom razvojnom agencijom DUNEA, a sastojao se od više sastanaka i radionica na prostoru županije koji su se organizirali u Pločama, Opuzenu, Putnikovićima, Dubrovniku, Župi Dubrovačkoj i Konavlima.

Strani diplomati, koji stalno borave u Hrvatskoj, pokazali su poznavanje gospodarskog stanja na prostoru županije te interes u konkretnim projektima razvoja koje žele komunicirati putem svojih veleposlanstava.