Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zamjenik župana Cebalo na svečanom otvorenju festivala ‘Vinski podrum’

Prvi Dubrovački festival vina i delicija „Vinski podrum“, u organizaciji Slobodne Dalmacije i Dubrovačkog vjesnika, svečano je otvoren u Lazretima. Svečanom otvorenju festivala nazočio je i zamjenik župana Joško Cebalo.

‘Uistinu nema boljeg mjesta od Dubrovnika i Dubrovačko-neretvanske županije za organizaciju ovakve jedne manifestacije. Vjerujem da će i ovaj festival biti jedno novo mjesto razmjene iskustava, ali i dodatne promocije najboljih vina u Hrvatskoj, a upravo takvim vinima možemo se podičiti u našoj županiji’, istaknuo je zamjenik župana Cebalo.

Uz zamjenika župana, otvorenju su nazočili i Vinko Ursić Glavanović, direktor Dubrovačkog vjesnika i Slobodne Dalmacije, gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković te predstavnica Ministarstva poljoprivrede Ivana Tomac Talajić.