Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Poziv na informativnu online radionicu “Horizontalna načela u EU projektima’’

Regionalna agencija DUNEA poziva javnopravna tijela s područja Dubrovačko-neretvanske županije na informativnu online radionicu “Horizontalna načela u EU projektima’’.

Cilj radionice je upoznati sudionike s primjenom horizontalnih načela prilikom pripreme i provedbe projekata financiranih sredstvima Europske unije, odnosno pojasniti na koji način projektni prijedlog može doprinijeti horizontalnim temama: antidiskriminaciji, ravnopravnosti spolova i primjeni Konvencije UN-a o pravima osoba s invaliditetom.

Informativna radionica održat će se putem aplikacije Microsoft Teams u utorak, 12. prosinca s početkom u 10 sati.

Molimo svoje sudjelovanje potvrdite najkasnije do ponedjeljka, 11. prosinca na e-mail adresu: pperusko@dunea.hr

Radionica se organizira u sklopu provedbe projekta ‘Znanjem do EU fondova’ kojim Regionalna agencija DUNEA pruža potporu jedinicama lokalne i područne samouprave i ostalim javno-pravnim tijelima s područja Dubrovačko-neretvanske županije u pripremi i provedbi projekata sufinanciranih iz EU fondova. Projekt je ugovoren kroz Operativni program konkurentnost i kohezija.